Klif Orłowski 3 czerwca

Czwarte warsztaty fotograficzne z Samsung Galaxy A5 2017 miały miejsce na Klifie Orłowskim w Gdyni.

Spotkaliśmy się o 3.50 przy molo, gdzie kilka osób było chwilę wcześniej, żeby zrobić dodatkowe zdjęcia jeszcze dla siebie przed warsztatami. Wiemy już z doświadczenia, że naszych fotografów nie odstrasza wczesna godzina, mimo przymykających się oczu z niewyspania, więc wcale nas to nie zdziwiło.

Ruszyliśmy brzegiem morza w stronę Klifu. Słońce zaczęło wychodzić zza linii horyzontu, na niebie było kilka chmurek, fale Bałtyku, wpływające na złoty piasek między kamieniami, wszystko to stworzyło idealne warunki do fotografowania.

Spacerowaliśmy wzdłuż stromego brzegu morskiego Kępy Redłowskiej, skąd widok na morze był magiczny, a uroku dodawały mu stada łabędzi, które dumnie pływały przy brzegu.

To był przepiękny poranek i zapraszamy do obejrzenia relacji z niego.

prowadzący:

Adam Brzoza

Adam Brzoza - fotograf National Geographic, pasjonat gór i przyrody. Fotografią zajmuje się profesjonalnie od 16 lat. Chętnie zdradza tajniki fotografii i dzieli się swoją wiedzą.

Autorzy najlepszych zdjęć z warsztatów wygrają:

Smartfon idealny do fotografowania o poranku. Z nowym ulepszonym aparatem z matrycą 16 MP zapewnia większą ostrość i głębie zdjęć. A szybki i precyzyjny Auto Focus pozwala zatrzymać nawet najbardziej dynamiczne chwile. Dzięki nowemu Samsung Galaxy A 2017 uchwycisz więcej!