Pieniny 27 maja

Warsztaty w Pienińskim Parku Narodowym już za nami! Kolejni uczestnicy poranków fotograficznych sprawdzali możliwości  smartfonów Samsung Galaxy A5 2017. 

Tym razem spotkaliśmy się o 4.30 rano przy Zaporze Wodnej na Jeziorze Czorsztyńskim, skąd poszliśmy na Plażę Zamajerz. Pieniny są niewysokimi górami, najwyższy szczyt -  Trzy Korony ma wysokość  982m.n.p.m, lecz bez wątpienia można zachwycić się ich widokiem o wschodzie słońca. Co więcej piękne górskie widoki to nie jedyna atrakcja tego miejsca. Podczas naszego poranka widzieliśmy m.in. także wypas owiec, rzekę Dunajec, Zamki w Czorsztynie i Niedzicy, a pamiętajmy, że warsztaty trwały zaledwie kilka godzin.

Uczestnicy zaskoczyli nas nie tylko swoimi umiejętnościami fotografowania, ale również i swoją kondycją fizyczną, chodziliśmy z góry i pod górę, aby znaleźć jak najwięcej miejsc na dobre kadry.

Efekty ich pracy możecie podziwiać poniżej do czego gorąco zachęcamy.

prowadzący:

Adam Brzoza

Adam Brzoza - fotograf National Geographic, pasjonat gór i przyrody. Fotografią zajmuje się profesjonalnie od 16 lat. Chętnie zdradza tajniki fotografii i dzieli się swoją wiedzą.

Autorzy najlepszych zdjęć z warsztatów wygrają:

Smartfon idealny do fotografowania o poranku. Z nowym ulepszonym aparatem z matrycą 16 MP zapewnia większą ostrość i głębie zdjęć. A szybki i precyzyjny Auto Focus pozwala zatrzymać nawet najbardziej dynamiczne chwile. Dzięki nowemu Samsung Galaxy A 2017 uchwycisz więcej!