Biebrza 20 maja

Drugie warsztaty fotografii mobilnej z Samsung Galaxy A5 2017 za nami. Nasz poranny plener tym razem miał miejsce w Biebrzańskim Parku Narodowym. Niebywały klimat Największego Parku Narodowego w Polsce tworzą przede wszystkim  rozległe bagna oraz wyjątkowe gatunki roślin i zwierząt.

Warsztaty rozpoczęły się punktualnie o 4.00 rano. Po nauczce z niezamówieniem pogody na pierwszy poranek, tym razem postaraliśmy się o lepsze warunki i lepszych nie mogliśmy sobie wymarzyć. Unosząca się mgła i przebijające przez nią słońce nad rzeką Biebrza tworzyły idealny krajobraz do robienia zdjęć o poranku.

Uczestnicy warsztatów przemoczeni od rosy, gryzieni przez miliony komarów, niestrudzeni poszukiwali najpiękniejszych kadrów.  

Zapraszamy do oglądania efektów ich pracy.

My jesteśmy zauroczeni Biebrzą.

prowadzący:

Adam Brzoza

Adam Brzoza - fotograf National Geographic, pasjonat gór i przyrody. Fotografią zajmuje się profesjonalnie od 16 lat. Chętnie zdradza tajniki fotografii i dzieli się swoją wiedzą.

Autorzy najlepszych zdjęć z warsztatów wygrają:

Smartfon idealny do fotografowania o poranku. Z nowym ulepszonym aparatem z matrycą 16 MP zapewnia większą ostrość i głębie zdjęć. A szybki i precyzyjny Auto Focus pozwala zatrzymać nawet najbardziej dynamiczne chwile. Dzięki nowemu Samsung Galaxy A 2017 uchwycisz więcej!