Łęknica 13 maja

Pierwszy poranek fotograficzny miał miejsce w przepięknej, niepozornej miejscowości Łęknica położonej na granicy z Niemcami, która jest rajem dla fotografów ze względu na wyjątkowe parki takie jak Park Mużakowski czy Geopark Łuk Mużakowa. 


Nasz pierwszy poranny plener był jednak dużym wyzwaniem dla uczestników warsztatów, ponieważ niesprzyjająca pogoda mocno dawała się we znaki. Deszcz padał prawie przez całe warsztaty, tak jakby chciał sprawdzić wodoodporność smartfona Samsung Galaxy A5 2017.

Uczestnicy byli bardzo pozytywnie zaskoczeni możliwościami jakie daje fotografia mobilna. Przez kilka godzin w deszczu poszukiwali dobrych kadrów i ciekawych ujęć.


Wiedzę jaką zdobyli i umiejętności jakie już posiadają możemy podziwiać na zdjęciach przez nich wykonanych.


Zapraszamy do obejrzenia relacji z poranka fotograficznego i zachęcamy do śledzenia kolejnych odsłon warsztatów plenerowych.

prowadzący:

Adam Brzoza

Adam Brzoza - fotograf National Geographic, pasjonat gór i przyrody. Fotografią zajmuje się profesjonalnie od 16 lat. Chętnie zdradza tajniki fotografii i dzieli się swoją wiedzą.

Autorzy najlepszych zdjęć z warsztatów wygrają:

Smartfon idealny do fotografowania o poranku. Z nowym ulepszonym aparatem z matrycą 16 MP zapewnia większą ostrość i głębie zdjęć. A szybki i precyzyjny Auto Focus pozwala zatrzymać nawet najbardziej dynamiczne chwile. Dzięki nowemu Samsung Galaxy A 2017 uchwycisz więcej!